Tvoju bezpečnosť berieme vážne

Vinted sa zameriava na zachovanie vysokej úrovne osobnej bezpečnosti našich členov. Proaktívne pracujeme na vytváraní nástrojov a pravidiel, ktoré pomôžu našej komunite prosperovať bez ohľadu na to, či kupuješ alebo predávaš. Toto by si mal/a vedieť o našich kľúčových bezpečnostných procesoch.

Ochrana kupujúceho

When you pay through Vinted, our mandatory Buyer Protection is applied to your order. It helps ensure safe payments, gives you the right to claim a refund, and access customer support. Learn how we calculate the Buyer Protection fee

Zásady vrátenia peňazí

Ak ti kúsok nepríde, príde poškodený alebo nezodpovedá svojmu popisu, vrátime ti peniaze. Na podanie reklamácie máš 2 dni. Ak nie je dohodnuté inak, poplatky za vrátenie uhrádza kupujúci. Získaj viac informácií o zásadách vrátenia kúskov a peňazí na Vinted.

Bezpečné transakcie

Tvoje peniaze sú počas celej transakcie v bezpečí. Všetky platby na Vinted sú šifrované. Spracúvajú ich naši dôveryhodní platobní partneri, ktorí využívajú zabezpečené technológie na spoľahlivé odosielanie a prijímanie peňazí.

Naša podpora

Môžeš nás kontaktovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni a vždy dozrieme na to, aby sa tvoje problémy vyriešili. Rýchle tipy nájdeš v našom Centre pomoci.

Zabezpečenie platformy

Anti-spamové nástroje

Aktívne používame systémy, ktoré vyhľadávajú nevhodný obsah. Podobne ako filtre nevyžiadanej pošty, aj tieto systémy automaticky blokujú podozrivý obsah v správach.

Ochrana údajov

Ochranu tvojich údajov berieme vážne. Podrobné informácie o tom, ako spracovávame tvoje osobné údaje a aké práva máš v tejto súvislosti, nájdeš v našich zásadách ochrany osobných údajov.

Hodnotenie rizika

V zákulisí sa pomocou prediktívnej analýzy snažíme odhaliť podozrivé aktivity, oznámenia alebo objednávky, napríklad ilegálne alebo nebezpečné produkty. Náš tím sa snaží včas reagovať účinnými nástrojmi.

Pomáhame budovať dôveru v našej komunite

Komunikuj

Nástroj na bezpečné odosielanie správ od spoločnosti Vinted ti pomôže zistiť každý detail o tovare, ktorý si chceš kúpiť. Môžeš poslať správu ktorémukoľvek členovi – pamätaj pritom, že ak budeš zdvorilý/á a ohľaduplný/á, okamžite si uňho zvýšiš svoju dôveryhodnosť.

Hodnotenie

Členovia Vinted si môžu navzájom zanechať hodnotenie až po dokončení objednávky, takže hodnotenie, ktoré vidíš na profiloch ľudí, je založené na reálnych skúsenostiach. Podrobne si všímaj hodnotenie od ostatných členov a nezabudni zanechať hodnotenie po objednávke, aby si ho dostal/a aj ty.

Získaj overenie

Ak si chceš okamžite zvýšiť svoju dôveryhodnosť, over si svoj účet na Vinted. Ak chceš zistiť, či si iný člen overil svoj účet, stačí kliknúť na jeho profil.

Buď aktívny

Vyplň svoj profil s informáciami – ak budeš aktívny(-a), zvýši sa tvoja dôveryhodnosť a následne budeš mať lepší predaj. Ak uvidíš niečo, čo nezodpovedá našim štandardom komunity, nahlás to, aby náš tím mohol dať veci do poriadku.

Dobré vedieť

Tipy na nákup

Zisti viac o spôsoboch hodnotenia, či je možné predávajúcemu dôverovať, o získavaní ďalších informácií o tovare a o bezpečných platbách.
Nauč sa nakupovať bezpečne

Predajné tipy

Získaj tipy na vybudovanie dôveryhodného profilu, komunikáciu s kupujúcimi a odstránenie všetkých prekážok úspešného predaja.
Nauč sa predávať bezpečne >