Uži si najvýhodnejšie doručenie na Slovensku
3. február 2023

Nový spôsob doručenia zásielok v rámci Slovenska! Slovak Parcel Service je najnovším dopravcom na Vinted a ponúka rýchle doručenie za najnižšie ceny.

Prečo odosielať zásielky prostredníctvom Slovak Parcel Service?

Výhodné doručenie v rámci Slovenska. Odošli malé, stredné aj veľké zásielky na výdajné miesto za 0,99 €, alebo priamo na adresu domov za 2,55 €. Kúsky v tvojom šatníku tak budú pre kupujúcich ešte atraktívnejšie.
Kratšie čakanie. Tvoja zásielka by mala doraziť do 1–3 pracovných dní.
Doručenie, ktoré ti bude vyhovovať. Zásielku si môžeš poslať do obchodu či pobočky, schránky, alebo priamo k sebe domov.
Najnovšie informácie o zásielke. Zásielku môžeš po celý čas sledovať a dostávať informácie o jej stave.

Ako to funguje?

Slovak Parcel Service môžeš odteraz využívať na doručenie zásielok v rámci Slovenska, ktoré boli zakúpené prostredníctvom tlačidla „Kúpiť”.

Adresný štítok nájdeš v príslušnej konverzácii. Ako predávajúci stačí, ak štítok vytlačíš, pripevníš na zásielku a odnesieš do svojho najbližšieho podacieho miesta. Po odovzdaní zásielky dostaneš správu potvrdzujúcu jej odoslanie.

Ako kupujúci dostaneš správu hneď, čo bude zásielka odoslaná. Ak si si zvolil/a možnosť doručenia do obchodu alebo schránky, budeš potrebovať kód na jej vyzdvihnutie, ktorý nájdeš v správe.

Pripravený/á začať?

Slovak Parcel Service je už automaticky nastavená ako jedna z možností dopravy, takže ju môžeš začať využívať. Viac informácií o doručení prostredníctvom Slovak Parcel Service nájdeš v našom centre pomoci.


Členovia Vinted vyzbierali 1 milión € na podporu Ukrajiny
14. december 2022

S potešením oznamujeme, že členovia Vinted darovali viac ako 1 milión € na podporu humanitárnych aktivít na Ukrajine!

Naša vďaka patrí každému jednému z vás, kto prostredníctvom našej platformy odoslal dar a prispel tak k dosiahnutiu tohto úžasného úspechu.

Ak pripočítame 2 milióny €, ktoré sa naša spoločnosť zaviazala darovať ešte na začiatku kampane, celková čiastka, ktorú sme spoločne pre obyvateľov Ukrajine vyzbierali, predstavuje 3 milióny €.

Ďakujeme za prejavenú štedrosť

Všetky finančné dary od našich členov poputujú priamo organizáciám poskytujúcim humanitárnu pomoc ľuďom postihnutým vojnou.

Chceš ešte prispieť?

Ľudia na Ukrajine, bohužiaľ, potrebujú našu pomoc aj naďalej. Ak chceš ešte prispieť, môžeš tak urobiť priamo cez platformu Vinted:

• Ak máš vo svojej Vinted peňaženke dostupné prostriedky, môžeš prispieť ihneď. Stačí kliknúť na tlačidlo „Prispieť“, zvoliť si sumu a potvrdiť.
• Ak na Vinted aj predávaš, môžeš darovať časť zo svojich zárobkov na dobročinné účely.

Ďalšie informácie o možnostiach darovania nájdeš v našom Centre pomoci.


Novinka: Predávaj a nakupuj aj v Poľsku
16. mája 2022

S radosťou ti oznamujeme, že Vinted sa rozrastá – oddnes môžeš predávať a nakupovať kúsky aj od Vinted členov v Poľsku! Ako to funguje?

• Čím viac sa naša komunita Vinted rozrastá, tým rýchlejšie môžeš predať svoje kúsky! Viac členov znamená viac potenciálnych kupujúcich. Tak prečo nenahrať pár kúskov hneď teraz?
• Takisto máš možnosť nakupovať z tisícov poľských šatníkov. Pozri sa na nové inzeráty a nájdeš mnohé unikátne kúsky za priateľské ceny.

Nový dopravca: DPD

A to nie je všetko. Okrem Packety môžeš pri obchodovaní v Poľsku využiť nového dopravcu – DPD. S touto spoločnosťou môžeš posielať kúsky v rámci Slovenska, do/z Poľska a do Česka výhodne a rýchlo.

Aby sme to oslávili, ponúkame ti zľavnené doručenie na nákup kúskov z Poľska prostredníctvom DPD. Za malé, stredné a veľké zásielky z Poľska zaplatíš len za 2,46 € (11,50 zł) – táto ponuka platí od 16. mája do 30. júna 2022.*

S DPD budú zásielky doručené v rámci Slovenska do 2-3 pracovných dní, a z Poľska do 2-4 pracovných dní.

Chceš sa dozvedieť viac?

Zisti viac o doručení s DPD | Aktualizované Všeobecné podmienky

Čaká ťa ešte väčší trh s unikátnymi kúskami, tak ho využi a začni nakupovať a predávať v Poľsku ešte dnes!

*Táto ponuka sa vzťahuje len na objednávky uskutočnené na Vinted prostredníctvom tlačidla „Kúpiť“. Cena za doručenie v zł je fixná. Suma v € sa bude mierne líšiť podľa denného výmenného kurzu. Vinted si vyhradzuje právo túto ponuku kedykoľvek zmeniť. Ponuka neplatí pre predmety a súpravy predmetov kategorizované predávajúcim ako ťažké. Prečítaj si viac o našich podmienkach zľavneného doručenia.


Vitaj v komunite Vinted!
25. apríl 2022

Vitaj na medzinárodnej platforme pre secondhandovú módu. Nižšie sa dočítaš, ako začať predávať ako jeden/jedna z našich prvých slovenských predávajúcich, ako predávať a nakupovať v Českej republike, a ako nájsť jedinečné secondhandové kúsky za skvelé ceny.

Ako to funguje?

Za nahrávanie a predaj kúskov na Vinted nič neplatíš – vytrieď si skriňu bez poplatkov za predaj
Zarob si predajom kúskov, ktoré už nenosíš, a daj svojmu oblečeniu druhý život
• Svoje kúsky nahraj do prehľadných kategórií; ženy, muži, deti a domácnosť, zvieratá a zábava
• Nájdi jedinečné šatníky plné kvalitných kúskov za výhodné ceny
Bezpečné nákupy na Vinted – naša služba – naša Ochrana kupujúceho ti pomôže nakupovať bezpečne

Odosielaj zásielky spoločnosťou Packeta

Odosielanie zásielok cez Vinted je jednoduché. Keď svoj kúsok predáš, do tvojej konverzácie s kupujúcim vložíme digitálny kód na odoslanie zásielky. Zásielku odovzdaj na najbližšom podacom mieste spoločnosti Packeta, kde ti na základe tohto kódu vytlačia adresný štítok. Zásielku môžeš potom sledovať priamo v príslušnej konverzácii. Viac informácií o doručovaní prostredníctvom spoločnosti Packeta nájdeš v našej príručke.

Aktualizácia: Skvelá správa! Nižšie uvedenú ponuku na doručenie spoločnosťou Packeta sme predĺžili až do 30. júna, aby si mohol/la bezplatné doručenie využívať ešte dlhšie.

Špeciálna ponuka: bezplatné doručenie! Do 31. mája môžeš odosielať malé, stredné a veľké zásielky spoločnosťou Packeta úplne zadarmo, a to nielen v rámci Slovenska, ale aj do/z Českej republiky. Viac o tejto ponuke sa dočítaš v našom Centre pomoci.

Nakupuj a predávaj v Českej republike

Spoj sa s členmi Vinted v Českej republike, predávaj svoje kúsky rýchlejšie a objavuj ešte viac šatníkov. Všetky vnútroštátne aj zahraničné zásielky budú odoslané spoločnosťou Packeta. Nahraj svoje prvé kúsky ešte dnes!

Viac informácií nájdeš nižšie:
Všeobecné obchodné podmienky | Centrum pomoci