Vinted je platforma pre kúsky z druhej ruky, ktorú si zamiluješ
Jedna komunita, tisíce značiek a množstvo štýlových kúskov z druhej ruky. Chceš zistiť, ako to funguje? V tom prípade si na správnom mieste.
Vinted je platforma pre kúsky z druhej ruky, ktorú si zamiluješ
Jedna komunita, tisíce značiek a množstvo štýlových kúskov z druhej ruky. Chceš zistiť, ako to funguje? V tom prípade si na správnom mieste.

Predaj je jednoduchý

1. Inzeruj zdarma

Stiahni si aplikáciu Vinted zdarma. Odfoť si svoj kúsok, pridaj opis a nastav cenu. Ťukni na „Nahrať“ a tvoj inzerát je zverejnený.

2. Predaj to, pošli to

Predané! Kúsok teraz zabaľ, vytlač si predplatený adresný štítok a do 5 dní zásielku odnes na podacie miesto.

3. Výplata!

Za predaj sa účtujú nulové poplatky, takže všetko, čo zarobíš, je tvoje. Peniaze dostaneš hneď, ako kupujúci potvrdí, že všetko je v poriadku.

Nakupuj bezpečne a s istotou

1. Nájdi to

Stiahni si aplikáciu Vinted zdarma. Prezeraj si milióny jedinečných kúskov, vyhľadávaj tisíce značiek a nájdi svoje obľúbené kúsky.

2. Kúp to

Spýtaj sa predávajúceho na čokoľvek, čo ťa zaujíma, a potom si kúsok kúp kliknutím na tlačidlo „Kúpiť“. Za svoj nákup môžeš bezpečne zaplatiť platobnou kartou, cez PayPal, Apple Pay alebo tvoju Vinted peňaženku.

3. Dostaň to

Pri zhrnutí objednávky uvidíš odhadovaný dátum dodania tvojho tovaru a my ti dáme vedieť, keď bude na pošte. O niekoľko dní bude u teba.

S nami si v bezpečí

Nakupuj s pocitom istoty

Ako kupujúci zaplatíš pri každej transakcii uskutočnenej pomocou tlačidla „Kúpiť“ poplatok za službu Ochrana kupujúceho. Tá pomáha zabezpečiť tvoje peniaze a zaisťuje dodatočnú ochranu tvojich nákupov a bezpečnosť tvojich údajov. Výška poplatku je 5 % z ceny kúska plus 0,70 €.

Spoľahlivé zásady vrátenia peňazí

Keď platíš cez Vinted, tvoja objednávka je chránená. Ak ti kúsok nepríde, poškodí sa pri preprave alebo výrazne nezodpovedá popisu, dostaneš naspäť peniaze. Ak niečo nie je v poriadku, daj nám vedieť do 2 dní od doručenia. Ak nebude dohodnuté inak, náklady na vrátenie hradí kupujúci.