Nenosíš to? Predaj to!

Chceme ti ukázať, aký skvelý môže second-hand byť. Predávaj oblečenie, ktoré ešte má čo ponúknuť. Nakupuj kúsky, ktoré v bežných obchodoch nenájdeš. Vinted je otvorený pre každého, kto je presvedčený, že dobré oblečenie by tu malo byť dlho.

1 jednoduchá myšlienka dnes spája komunitu 75 miliónov ľudí

Začalo sa to 2 ľuďmi

V roku 2008 sa Milda sťahovala, ale mala príliš veľa oblečenia, ktoré by musela brať so sebou. Justas jej ponúkol pomoc a vytvoril webovú stránku, aby mohla rozdať oblečenie priateľom. Onedlho sa o projekt začali zaujímať aj médiá. Táto dvojica vedela, že z toho niečo bude – zrodil sa Vinted.

Dnes máme tím s viac ako 1000 členmi

Dnes pracuje v spoločnosti Vinted viac ako 1000 ľudí, ktorí pomáhajú svetu predávať, kupovať a vymieňať oblečenie z druhej ruky. Náš tím je z rôznych krajín a kultúr, rovnako ako naši členovia.

Práca v celej Európe

Spoločnosť Vinted má pobočky vo Vilniuse, Berlíne, Prahe a Utrechte. Tieto miesta nám pomáhajú pôsobiť na 16 trhoch: Španielsko, Francúzsko, Luxembursko, Belgicko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Česká republika, Slovensko, Poľsko, Litva, Spojené kráľovstvo, Taliansko, Portugalsko, USA a Kanada.

Naše globálne poslanie

Predaj, čo už nenosíš, alebo pátraj po vzácnych kúskoch – svet oblečenia z druhej ruky už dávno nepatrí len do bazárov. Úlohou našej rastúcej komunity s viac ako 75 miliónmi členov je urobiť zo secondhandu voľbu číslo jeden.

Investori a vedenie

Spoluzakladatelia

Milda Mitkute a Justas Janauskas

Generálny riaditeľ

Thomas Plantenga

Prevádzkový riaditeľ

Mantas Mikuckas

Vo všetkom, čo robíme, sme stále verní pôvodnej myšlienke spoločnosti Vinted, s ktorou prišli naši spoluzakladatelia Milda a Justas. Dnes sa o každodenné operácie a rast spoločnosti stará generálny riaditeľ Thomas a prevádzkový riaditeľ Mantas. Naše poslanie podporujú aj 4 špičkové investičné spoločnosti z oboch strán Atlantiku.

Urob si poriadok v šatníku už dnes

Získaj bezplatnú aplikáciu a predávaj oblečenie, ktoré už nenosíš. Za tvoju cenu, s poplatkom za predaj vo výške 0 %.

stiahnuť na App Store
Teraz na Google Play